Contactgegevens

De Waaiburg 

Kameinestraat 35 2440 Geel     

014/58.84.56                   

 

waaiburg@dewaaiburg.be

De Leeuwerik

Kameinestraat 35 2440 Geel     

014/58.84.56

0479/84.77.25                    

leeuwerik@dewaaiburg.be

't Spoor                        

Kameinestraat 35 2440 Geel            014/58.84.56     

0476/72.43.44           

spoor@dewaaiburg.be

Parkoers                   

Eikevelden 30  2440 Geel           

014/58.40.57     

0490/42.29.41       

parkoers@dewaaiburg.be

Aandacht                   

Werft 22  2440 Geel             

014/59.14.56                                  

aandacht@dewaaiburg.be

Pitstop

Werft 24  2440 Geel             

014/58.40.58     

0495/72.33.22         

pitstop@dewaaiburg.be

Jan Rap                     

Wilgenstraat 18  2400 Mol             

014/31.92.45   

0496/39.80.48           

janrap@dewaaiburg.be

Kameleon                 

Bolwerkstraat 56  2200 Herentals   

014/22.61.41     

0494/45.60.71      

kameleon@dewaaiburg.be

Trefplaats Kempen014/14.04.49

Simonne Daems, directie

Hilde Desmet, verantwoordelijke personeelszaken

Walter Vanhove, unitcoördinator verblijf (Spoor en Pitstop)

Julie Van Elst, unitcoördinator verblijf (Leeuwerik)

Nancy Van de Velde, teambegeleider verblijf

Wendy Schellekens, unitcoördinator dagbegeleiding

Mark Vanbroekhoven, unitcoördinator contextbegeleiding

Lien Hendrickx, teambegeleider contextbegeleiding

Lief Tielemans, boekhouding

Jef Vermeir, coördinator infrastructuur

Ingrid Baeyens, administratie en DPO